Szanowni Państwo,

do Kresowego Saloniku, tym razem szczególnie, zapraszamy Babcie i Dziadków, ale wnuki też są mile widziane. Będą życzenia i piękne melodie. Opowiemy także Państwu o kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Rodacy Bohaterom”, czyli pomocy Polakom na dawnych naszych Kresach. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Odra-Niemen” z Wrocławia, na Pomorzu koordynuje ją Stowarzyszenie „Traugutt” z Pruszcza Gdańskiego.

Wszystkim chętnym przypominam, że gościem 3 Kresowej Środy Literackiej, 26 stycznia br. będzie Adam Hlebowicz, autor książki „Podróż na Wschód”. Będzie można posłuchać prelekcji, kupić książkę w promocyjnej cenie 35 zł i otrzymać dedykację. Początek spotkania w czytelni wojewódzkiej i miejskiej biblioteki na Targu Rakowym w Gdańsku (obok Galerii Forum), godz. 17.00.

W związku z pandemią obowiązują zapisy – 601 979 828.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do słuchania Kresowego Saloniku Radia Gdańsk  – w imieniu Andrzeja Urbańskiego i własnym – w sobotę, 22 stycznia 2022 roku, między 17.00 a 18.00 (czasu polskiego).
UWAGA: od lutego br. nastąpi zmiana godziny nadawania naszej audycji. Kresowego Saloniku Radia Gdańsk będzie można posłuchać w każdą sobotę, ale godzinę wcześniej, czyli między 16.00 a 17.00
Michał Rzepiak
autor i współprowadzący Kresowy Salonik Radia Gdańsk
Fundacja Pomorskich Kresowian
601 979 828
Show Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj poprawną odpowiedź !