Druga informacja na temat tworzonego filmu o Ponarach

Szanowni Członkowie oraz Przyjaciele Stowarzyszenia Rodzina Ponarska

Z ogromnym wzruszeniem i radością śpieszę Państwa poinformować, że film o Ponarach będzie, bo tak naprawdę już jest.
Twórca tegoż filmu Pan Bronisław Bubiak będąc w sobotę w sprawach prywatnych w pobliżu był tak uprzejmy, że przyjechał do nas do Koszalina i zaprezentował nam pół-roboczą wersję filmu, który jeszcze wymaga wiele pracy.
Oglądaliśmy w wielkim skupieniu i ciszy. Nie obeszło się bez łez – łez wzruszenia, radości i wdzięczności, że nareszcie po tylu latach ta wielka zbrodnia wobec ludzkości w Ponarach ujrzy światło dzienne.
Ja osobiście jestem bardzo wdzięczna Panu Bubiakowi za ten przyjazd i prezentację już prawie gotowego materiału. Wiem, że niestety niektórzy bohaterowie tego filmu już go mogą nie obejrzeć. To bardzo smutne.
Niestety proza życia, czyli brak środków oraz sponsorów bardzo spowalniają prace na filmem. Twórca filmu miał 40 godzin nagranych materiałów, film trwa nieco ponad godzinę – zauważcie Państwo jak tytaniczną pracę musiał wykonać Pan Bubiak pracując i wykonując montaż takiej ilości materiału sam.
Tym wszystkim z Państwa, którzy wsparli produkcję filmu materialnie serdecznie dziękuję. Żałuję jednak bardzo, że było nas tak niewielu (około 14 osób). Gdyby zaangażowanie z naszej strony było nieco większe to film prawdopodobnie byłby już gotowy, a Ci wszyscy wspaniali Bohaterowie doczekaliby jego premiery.
Składam serdeczne podziękowania Twórcy – Panu Bronisławowi Bubiakowi i wszystkim Tym, których wiedza i przekazane materiały film mógł wreszcie powstać.
Może ta informacja spowoduje większą wiarę i wsparcie produkcji filmu.

Z poważaniem

Barbara Bielec
Członek Stowarzyszenia Rodzina Ponarska

P.S. Dla przypomnienia numer konta, na które można dokonywać wpłat
KABART Film
ul. Gajowicka 133/1
53-407 Wrocław
PKO BP 37 1020 5242 0000 2502 0023 1480
z dopiskiem Ponary.

Show Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj poprawną odpowiedź !